Wartość koszyka  
   Home : Łóżka nefrytowe
Szukaj: 

Łóżko nefrytowe (model K+)


Łóżko nefrytowe (model K+)
 
pytanie
 
 

 Terapeutyczne Łóżko Do Nefrytowego Masażu

 PROMOCJA

Stara cena: 6990,00 zł.

Nowa cena: 5690,00 Zł.

Posiada certyfikat CE
Obicie skóra ekologiczna do wyboru w kolorach: niebieski łączony z ecru lub pomarańczowy łączony z ecru.  KLIKNIJ I ZOBACZ FILM

 „Zielonkawy nefryt, zwany poetycznie kamieniem życia, był szczególnie cenionym klejnotem na dworze chińskich cesarzy. Ten piękny, choć nieprzezroczysty kamień uważano także za amulet wzmagający siły życiowe i chroniący od wszelkich chorób. Stąd też słabowity następca cesarskiego tronu spał w łożu wyrzeźbionym z bryły nefrytu.Średniowieczni lekarze twierdzili, że cierpiący na schorzenia nerek, migreny i zaburzenia wzroku powinni nosić paciorki z nefrytu”.Łóżko, które oferujemy Państwu jest skonstruowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne w połączeniu z tradycyjną medycyną chińską. Podstawową zaletą wykonywania zabiegów na tym aparacie jest zastosowanie wałków wykonanych z nefrytu najwyższej jakości (kamienia półszlachetnego) . Dzięki  podgrzaniu  rolek  do temperatury 40-70oC udało się znaczne zwiększyć efektywność emitowanych  przez nefryt naturalnych promieni podczerwonych,  jonów ujemnych oraz minerałów i mikroelementów .
Opis podstawowych zabiegów wykonywanych na łóżku nefrytowym:1.      Całkowity masaż pleców  za pomocą podgrzanych wałków nefrytowych: ugniatający, uciskający i wałkujący. 2.     Chiropraktyka polegająca na nastawianiu kręgów, działa korzystnie na układ kostny i oraz stawy. 3.    Termopunktura polega na oddziaływaniu podgrzanych rolek nefrytowych i cermicznych kamieni turmalinowych na receptory. Jest to metoda porównywalna z zabiegiem moksy. 4.     Promieniowanie podczerwone jest naturalnie wytwarzane przez nefryt – przyczynia się do prawidłowego wzrostu, rozwoju i funkcjonowania organizmu człowieka. Podczerwień („Światło życia”) jest podstawowym promieniowaniem wytwarzanym przez Słońce. 5.     Akupresura polega na uciskaniu receptorów. 6.     Jonizacja polega na naturalnym wytwarzaniu jonów ujemnych korzystnie wpływających na organizm człowieka. 7.     Mineralizacja polega na uzupełnianiu niedoboru minerałów i mikroelementów w organizmie człowieka.

Zabiegi na łóżku nefrytowym korzystnie wpływają na:1.     Układ kostno-mięśniowy oraz stawy.2.     Alergię, migreny oraz wszelkiego rodzaju bóle, 
        infekcje, stany zapalne i nerwice.3.     Biegunki, bóle żołądka, w gośćcu stawowym, bezsenność. 4.     Poprawienie krążenia, znosi uczucie chłodu, zwiększenie siły obronnej organizmu. Ma szczególnie korzystny wpływ w leczeniu chorób skóry, egzemy, łuszczycy i bielactwa.5.     Przyspieszanie procesów gojenia, zmniejszanie zakwasów, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.6.     Zabiegi mogą być stosowane również w terapiach chorób uszu, nosa gardła i wielu innych  schorzeniach.7.     Choroby układu moczowego.8.     Działanie antybakteryjne.

Podstawowe funkcje:
 1. Masaż pleców :- Odcinek kręgosłupa masowany jest za pomocą  dziewięcio-rolkowego, nefrytowego projektora poruszającego się wzdłuż pleców. Rolki nefrytowe podgrzewane są za pomocą płyty epoksydowo-węglowej i żarówek grzewczych umieszczonych wewnątrz rolek nefrytowych. Jedna z rolek nefrytowych uaktywnia się w odcinku kręgosłupa szyjnego, dzięki czemu odcinek szyjny jest dodatkowo nagrzewany i masowany. Projektor posiada również dwie rolki nefrytowe do masażu barków. Wymiary rolek: - średnica 50mm.   - długość 85 mm.

2. Masaż nóg Kończyny dolne masowane są za pomocą 4 rolkowego nefrytowego projektora poruszającego się wzdłuż nóg. Rolki nefrytowe podgrzewane są za pomocą żarówek grzewczych umieszczonych wewnątrz rolek nefrytowych. Wymiary rolek:- średnica 50mm.   - długość 85 mm.

3. Regulacja temperatury Płynna regulacja temperatury wszystkich nefrytowych projektorów 40-70 oC. 4. Wspomaganie podgrzewania Dodatkowe podgrzewanie dwoma matami epoksydowo-węglowymi umieszczonymi wzdłuż całego kręgosłupa.


5. Automatyczne programy Siedem  programów masażu automatycznego – obszar masażu miejscowego aż  30 cm + program masażu wszystkich obszarów po kolei +akupresura. 6. Regulacja wysokości materaca
  Automatyczne podnoszenie oparcia za pomocą siłownika sterowane z pilota.

7. Akupresura kręgosłupa i nóg. 8. Ręczne masażery Rozgrzewające ręczne masażery nefrytowe: 5 kulowy i 9 kulowy- zakres temperatury 40-70 oC.Masażerami tymi można rozgrzać dowolny obszar naszego ciała. 8. Sterownik


9. MP3 ze słuchawkami.10. Płynna regulacja czasu pracy do 99 minut. 11. Dźwiękowa informacja o zakończonym zabiegu.
 Poniżej zilustrowany jest główny projektor, co ważne napędzany paskiem zębatym, który nie uślizguje się. Ma to duży wpływ na płynność i dokładność poruszania się projektora. Przy zakupie łóżka do masażu nefrytowego ważny jest nie tylko estetyczny wygląd ale także projektor z mechanizmem napędowym, który znajduje się wewnątrz materaca i to od tego zależy jakość wykonywanego masażu.


 UWAGA !!!Z urządzenia tego nie mogą korzystać osoby:- z wszczepionym rozrusznikiem serca i innymi urządzeniami.- kobiety w ciąży-osoby z osteoporozą.
 Terapeutyczne Łóżko Do Nefrytowego Masażu Leczniczego polecamy zarówno do gabinetów terapeutycznych, salonów odnowy, gabinetów rehabilitacyjnych, jak i dla osób  prywatnych.
 DANE TECHNICZNE:Zasilanie:  220-230VPobór mocy: 400WWaga: 91 kg.Całość zapakowana w 2 kartony:125 x 66 x 32 cm; oraz 104 x 68 x 23 cm
  Przy zakupie łóżka nefrytowego należy zwróć uwagę na pobór mocy jaką pobiera urządzenie. Zbyt mała moc pobierana może świadczyć o braku dodatkowych mat grzewczych (epoksydowo-węglowych) umieszczonych wzdłuż kręgosłupa. Bez takiej maty łóżka nefrytowe na ogół długo się nagrzewają i nie osiągają odpowiedniej temperatury.
UWAGA !!!DECYDUJĄC SIĘ NA ZAKUP ŁÓŻKA NEFRYTOWEGO UPEWNIJ SIĘ CZY  PROJEKTORY NEFRYTOWE ZAINSTALOWANE W URZĄDZENIU NIE EMITUJĄ SYNTETYCZNEJ PODCZERWIENI ZA POMOCĄ TRANZYSTORÓW PROMIENI INFRARED. SYNTETYCZNA PODCZERWIEŃ ODDZIAŁUJE NA NASZ ORGANIZM W ZNACZNIE MNIEJSZYM STOPNIU NIŻ NATURALNA PODCZERWIEŃ EMITOWANA PRZEZ PÓŁSZLACHETNE KAMIENIE NEFRYTOWE. NASZE ŁÓŻKO POSIADA PROJEKTORY WYKONANE Z NATURALNEGO NEFRYTU DZIĘKI CZEMU NATURALNE PROMIENIE PODCZERWIENI WNIKAJĄ GŁĘBOKO W NASZ ORGANIZM.
 Zestaw zawiera: 1.  Kompletne Terapeutyczne Łóżko Do Nefrytowego Masażu Leczniczego.2.  Dodatkowy termiczny ogrzewacz z 9 kulami nefrytowymi.3.  Dodatkowy termiczny ogrzewacz z 5 kulami nefrytowymi.4.  Pilot LCD5.  Instrukcję w języku polskim.6.  Pisemną gwarancję. 

 

© 2007 Fotele z masażem .com to sklep internetowy oferujący luksusowe fotele masujące a także maty masujące czy łóżka nefrytowe. Atrakcyjne ceny, miła obsługa i szybka realizacja zamówienia to główne atuty sklepu fotelezmasazem.com.
Wszelkie prawa zastrzeżone. POzycjonowanie i optymalizacja oraz Tworzenie stron Xann Design. Mapa strony